WEB TASARIM
Kurumsal web tasarım; grafiksel açıdan estetik, teknik ve kod yapısı itibariyle de fonksiyonel, hızlı ve güvenli olmalıdır. Parlak Fikirler Atölyesi estetik görünümü, web uygulamalarıyla birleştirerek firmanızın kalitesini ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtmayı hedeflemektedir. Özgün, hızlı, fonksiyonel, iletişim kuran, güncel, anlaşılabilir, mobil uyumlu, kurumsal kimliğiniz ve müşteri hedef kitlenizle uyumlu bir web sitesi sahibi olmak için doğru adrestesiniz.

Web tasarım atölyemizde yıllardır 1000'in üzerinde projeye imza atmış, tecrübeli ve uzman ekibiyle hizmet veren Parlak Fikirler Atölyesi ; müşterileri için kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlı web çözümleri üretmektedir.

Arama motoru dostu projeler hazırlayan Parlak Fikirler Atölyesi bu konudaki güncel gelişmeleri takip etmekte ve web projelerinde bu gelişmeleri uygulamaya azami dikkat göstermektedir. İnternet reklamcılığı (Google Adwords) alanında da müşteriler için uygun strateji ve optimizasyonları planlamakta ve uygulamaktadır.

Şirketimizin geliştirdiği, kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan içerik yönetim sistemi (admin/yönetim paneli) ile sitenizde istediğiniz güncellemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Gelişen Teknoloji ve değişen tasarım akımlarına hızlı bir şekilde adapte olan ekibimiz hayal dünyanızı zorlayacak yenilikçi web projeleri geliştirmektedir.