1980’ li yılların başlarında 2 adet dikiş makinesi ile çıkmış olduğumuz yola 1984 yılında İstanbul’un Vefa semtinde küçük bir atölye kurarak başladık. İlk zamanlarda iç piyasaya fason işçilik yaparak kalitemizle hizmet verdik. İlerleyen zaman içerisinde kalite ve işçiliğimizi geliştirerek ve daha güçlü Yatırımlar yaparak bugüne kadar başarılı hikayemizi devam ettirdik. Yeni başarı hikayeleri yazmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz…

SİTEYE GİT
Beta Alüminyum kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , İstanbul'un sayılı firmalarına alümintum profil , kompozit panel , alüminyum profil aksesuarları , plastik profil ve aksesuarları , havalandırma sistemleri , alüminyum korkuluk aksesuarları , izolasyon sistemleri ve aksesuarları tedariği yapan sayılı alüminyum tedarik firmalarından birisidir. Dürüst ve düzgün çalışma stilini kendisine vizyon edinmiştir.

SİTEYE GİT
İlk olarak 1989 yılında şekilli cam kesme makinesi ile üretime başlayan firmamız özellikle, pergel vinçler,taşıma aparatları,vakumlu taşıyıcılar,montaj robotları ve cam taşıma ile ilgili siparişe özel arge ürünleri sunarak üretimine devam etmektedir. Ürünler Magnet çatısı altında üretilmekte,satış ve pazarlama olarak kardeş kuruluşumuz VENTOSA firmamız hizmet vermektedir.

SİTEYE GİT
Mekan tasarımının en sıcak unsuru şüphesiz kumaş ve duvar kağıtları. Dekorasyona son nokta kumaş ve duvar kağıtları ile konuyor. Comfor Design, tasarım dünyasının Türkiye'deki en önemli kapılarından biridir.Şirketimizin en önemli prensibi %100 müşteri memnuniyetidir, bundan dolayı tüm ekiplerimiz herzaman daha iyisini nasıl yapabiliriz ve nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diye düşünüyor bunun için çalışıyoruz.

SİTEYE GİT
İnsan sağlığı ve can güvenliği ile yakından ilgili olan yüzme havuzları, standartlara uygun havuz yapmak teknik ve etik açıdan vazgeçilmez bir zorunluluktur.Yüzme havuzları,su teknolojileri ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte olan Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. sağlıklı yüzme ortamlarının yaratılmasını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

SİTEYE GİT
1978 yılından günümüze Makina ve Yedek Parça Sanayisine kaliteli ürünler sunarak faaliyetlerini sürdüren VAS, Faaliyet alanına 2002 senesinde GAZLI AMORTİSÖR'lerini de ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir. Güçlü üretim sistemiyle Otomativ, Mobilya, Tekstil, Soğutma Sanayi, Pencere ve Makine Sanayi olmak üzere çeşitli sektörlere değişik ebat ve özelliklerde GAZLI AMORTİSÖR'ler sunan VAS kaliteyi ve müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışı ile ihtiyaçlar doğrultusunda Makine ve GAZLI AMORTİSÖR'ler üretmektedir.

SİTEYE GİT
Firmamız sektöründeki bilgi ve birikimlerini, kalite ve hizmet olarak müşterilerine yansıtmak düşüncesiyle hizmet vermektedir. Uygulamalarımız ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerimizin her zaman ilk tercihi olmak için çalışmaktayız. Firmamız, edindiği tecrübeler doğrultusunda doğru çözümler üretmeyi, kaliteden ödün vermeden ekonomik ve ergonomik ürün yelpazesi ile, müşterilerine devamlı destek sağlamayı ilke edinmiştir.

SİTEYE GİT
Efendi Mensucat ; döşemelik ve perdelik kumaş sektöründe Türkiye’nin öncü üst grup ürün tedarikçilerinden biridir. Şirketimiz güncel renk ve desenleri yakından takip ederek koleksiyonlarını oluşturmakta ve siz değerli müşterilerine avantaj sağlamak için stoktan hızlı bir şekilde servis etmektedir. Efendi Exclusive Döşemelik Kumaş Koleksiyonun tamamı uluslararası akredite laboratuarlarınca aşınma, dikiş, ışık Haslığı, sürtünme haslığı, boncuklanma gibi birçok teste tabi tutulmakta ve Avrupa standartlarının üzerinde değerlere sahip olanlar koleksiyona eklenmektedir.

SİTEYE GİT
Paslanmaz çelik endüstriyel mutfak malzemeleri üretim ve ihracatında öncü olan Natsan Paslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları 1997 yılından beri müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır. Ürün gamımızda GN küvetler, endüstriyel evyeler, fritöz küvetleri, fritöz sepetleri bulunmaktadır. 2500 metrekarelik alan üzerine kurulu İstanbul, Esenyurt’ta ki yerleşik fabrikasıyla iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir.

SİTEYE GİT
Yıldız kalıp kurulduğu günden bu yana 40 yılı aşkın deneyim ile müşterilerin isteklerini ve projelerini geliştirme odaklı, teknolojiyi yakından takip eden ve bu noktada sürekli kendini geliştiren bir firmadır.Kalıp üretimimizde; kalitemizden ödün vermeden üretim, zamanında teslim ve fiyatlarımızla rekabetçi olmaktır.

SİTEYE GİT
2002 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız 1500 m2 kapalı alan imalathanesi , güçlü makine parkuru ve Türkiye genelindeki temsilcileri ile günümüz teknolojilerine entegre olacak şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.Otopark konsept tasarım , otopark sinyalizasyon ve otopark similasyon hizmetlerini sizin için uzman kadromuzla tasarlıyoruz.

SİTEYE GİT
Ağcalar Tekstil , dünya pazarına sunduğu yüksek kalitedeki ürünlerle bugün Türkiye'nin güçlü ve güvenilir tekstil şirketlerinden biridir. Sektörün öncülerinden olup ; geniş ürün yelpazemizle piyasanın hızla değişen her türlü talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterlilikteyiz. Mükemmel kaliteyi süratli ve etkili bir şekilde sunmaktayız.

SİTEYE GİT
Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan Akmeşe İnaat , tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. Uzun yıllar öncesi başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.​ Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

SİTEYE GİT
Planlı çalışmanın, disiplin ve tecrübeyle örtüşerek başarının temelini oluşturduğu düşüncesiyle yola çıkarak sevgi ve saygı ilişkileriyle güçlenen çalışanlarının daimi verim ve mutluluğunu sağlamak ve maksimum müşteri memnuniyeti elde etmektir.Amacımız üstün kalite ve hizmet anlayışı ile uygun fiyat politikasını baz alara müşterilerimize kalıcı değerler sunmaktır.

SİTEYE GİT
Cenar Yumurta 2014 yılında İstanbul’da kuruldu.Yumurta pazarına üç marka ile giren Cenar Yumurta çok kısa bir sürede İstanbul piyasasında büyük bir yer kapladı. İstanbul’un tüm semtlerinde kolaylıkla bulacağınız bu yumurta markalarını güven içinde kullanabilirsiniz. Cenar Yumurta en taze ve en kaliteli yumurtaları market tezgahlarına kadar getirdi. İstanbul’un her yerinde tezgahlarda yerini alan yumurta markalarımız her çeşit yumurta paketleme çeşidi ile toptan satışa sunulmaktadır. 30 lu kolilerde, 10 lu ve 15 li kolilerde olanları mevcuttur.

SİTEYE GİT
SGÖ is a company which is focused on “service”, “quality” and “trust”. It was established in collaboration with NRG Fonksiyonel Icecek, the manufacturer of energy drinks, for trading purposes. The headquarters are based in Istanbul, Turkey. Though the core of our company is energy drink production we don’t stop there. At the moment SGÖ’s expertise lies in the sourcing and supply of products across many food groups on a world-wide basis.We commit to work fairly with our customers and business partners enhancing a cooperation, which will help both parties to grow and establish a market share in years to come.

SİTEYE GİT
1995 yılında Hayati Coşkun YILMAZ tarafından üretime başladığımız konfeksiyon atölyemiz, 2001'den itibaren Yılmazlar Tekstil ve İplik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Güngören'deki modern ve entegre üretim tesisinde, kalitesini her geçen gün artırarak hazır giyim mamülleri üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Üretimin ilk aşaması olan ipliğin örülmesinden başlayıp, son aşamasında koliye yüklenmesine kadar uygulanan bütün işlemlerde sahip olduğumuz tecrübeyle, her bir tekstil ürününün imalatını terzi özeniyle gerçekleştiriyoruz. 23 sene içerisinde hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen firmamız aylık üretim kapasitesini 75.000 adete çıkartarak Avrupa'nın en önemli markalarının Türkiye'deki üretim üssü haline gelmiştir.

SİTEYE GİT
Gıda perakende sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeyle, siz değerli müşterilerimizin mağazalarında ; Ürünlerinizin ön plana çıkması,daha görsel ve hijyenik olarak teşhir edilebilmesi için çözümler sunuyoruz. Unutmayınız ki, teşhiri güzel olan ürünün satışı da güzeldir.. Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

SİTEYE GİT
Tecrübemiz, genişleyen kapasitemiz, dinamik firma yapımız, kalite anlayışımız ve yurt çapında referanslarımızla Türkiye genelinde anahtar teslimine Depo Rafları, Raf Uygulamaları, Çelik Raf, Tekstil Raf Dekorasyonu, Dosya Dolapları, Soyunma Dolapları, Paslanmaz ve Yarı Paslanmaz Raflar, Askı Raf Sistemleri, Ağır Rack Raf Sistemleri ve Mini Rack Raf Sistemleri uygulamaları ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

SİTEYE GİT
Meram Dar Dokuma manufactoring narrow woven and webbing products since 1968. Meram has been serving webbing, narrow woven bands, elastic bands and knitted bands to shoe, slippers, bed & sitting groups, belts, home-textile, sport bag & saddlery sectors from 2mm to 35cm with 480.000 mt/day capacity. Meram continously developing its products and its quality and efficiency levels. As on experienced webbing manufacturer, we now offer also promotional webbings and special printed webbings to different areas.

SİTEYE GİT
Sürdürülebilir, aydınlık bir gelecek için, yeni nesil teknolojiler ve ürünler. Ürünlerimizin direkt olarak satışın yapabildiğimiz gibi sektörde ki aydınlatma firmalarına da özel üretimler yapıp satışını yapıyoruz. Sürdürülebilirliği kurumsal değerleri içerisinde tanımlayan şirketimiz; geleceğe değer katan önemli kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmekte olup; ürün tasarımında, üretimde ve tesis yönetiminde kaynakların daha verimli kullanımını öncelikli sorumluluk alanı olarak ele almaktadır.Ekonomik karliligi hedefleyen, kaynaklarini iyi kullanan ve kaliteli üretim prensibini ön planda tutarak müsterilerimize deger katiyoruz.

SİTEYE GİT
1996 yılında mobilya ,sektörü ile faaliyete başlayan firmamız, 2007 yılından itibaren kuaför demirbaşları alanında hizmet vermeye başlamıştır. Tarama tezgah ve koltukları, oturma grupları, yıkama setleri, berber tezgah ve koltukları, ağda & spa yatakları, çeşitli kuaför aparat ve aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız, ürün ve hizmet kalitesine dikkat ederek müşteri portföyüne olabilecek en üst düzey memnuniyeti sağlamaya çalışıyor.

SİTEYE GİT
Kemal Padi 1996 yılında çoçuk ayakkabılarını dünya modasıyla buluşturma misyonuyla kuruldu. Firmamız , sektörel olarak devam eden yolculuğunda , değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'de çoçuk ayakkabı sektörünün ilklerinden olmuştur. Tüm Faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı gözeten Kemal Pafi günümüze kadar sattığı , geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.

SİTEYE GİT
Başak Testere San. Tic. Ltd. Şti. olarak yaklaşık çeyrek asırdır ağaç işleme makinaları sektöründe; hızar – bıçkı – şerit testere , çoklu dilme testereleri , daire testereler , bileme taşları , çaprazlama penseleri v.b. ürünlerin uzman ekimizce tedarik edilmesi , titiz bir şekilde imalatın yapılarak , düzenli olarak dağıtılması alanlarında bütünleşik olarak hizmet sunmaktayız. Başak Testere olarak tecrübemiz , sahip olduğumuz servis olanaklarımız, saygınlık ve geniş ürün yelpazemiz ile sektörümüzde lider konumda olmaktan dolayı gururluyuz. Konusunda uzman ekibimiz siparişten teslimata kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

SİTEYE GİT
SİMEKS Elektrik Elektronik Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılından itibaren temsilciliğini yürütmekte olduğu ve kendi konularında yüksek teknolojiye sahip olan firmalar ile endüstriyel otomasyon kontrol alanında Türkiye sanayine hizmet sunmaktadır.Özellikle elektrik ve elektronik otomatik kontrol malzemeleri ile işçi emniyeti`ni sağlayan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Sky-E firmasının kuzey Avrupa ülkeleri ile İtalya temsilciliğinide yürütmektedir. Sitemizde, aşağıdaki temsilciliğini ve satıcılığını yürütmekte olduğumuz firmaların ürünlerinin bilgilerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

SİTEYE GİT
Sipariş ve proje ihtiyacına göre standartlara uygun tasarımlar yapmak, sertifikalı malzeme ve yardımcı ekipman kullanarak proje için gerekli ekipman ve malzeme şeçimini en verimli şekilde sağlamak personelimizi sürekli eğitim ve sertifikasyon ile kurumsal kimliğimizi güçlendirmek kalite politikamızdır. AZR Mühendislik Elektrik ve Elektronik Müh. Taah. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak sektörümüzde hep ileriye giderek ürün ve teknoliyi yakından takip ederek kalite ve kapasitemizi geliştirerek ulusal ve uluslar arası projelerde yer almak vizyonumuzdur.

SİTEYE GİT
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Daima en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve 32 senelik geçmişimizde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

SİTEYE GİT
Turan Endüstriyel Soğutma olarak markamız olan HEATPLUS+ ismiyle üretmiş olduğumuz ürünlerle endüstriyel soğutma (Chiller + Drycooler) ve ısıtma (Kalıp şartlandırıcı + kızgın yağlı ısıcılar) konularında çözümler sunmaktayız. Turan Endüstriyel Soğutma olarak kuruluş yılı itibari ile genç bir firma olmamıza rağmen, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında 13 yıllık bilgi birikimi, tecrübe ve mühendislik deneyimine sahip kadromuzla sektöre hizmet vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz tüm sektörler için sürdürülebilir teknoloji ve sistemleri yakından takip eden Turan Endüstriyel Soğutma olarak; büyük küçük tüm üreticilere sağladığı kaliteli ve üstün teknolojilere sahip makinelerle, sektörün yükselen değeri ve tedarikçisi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

SİTEYE GİT