BİZ


Parlak Fikirler Atölyemiz ; amatör ruhu üzerine sindirmiş, aynı zamanda profesyönel ekibiyle, hızla büyüme yolunda olup, web tasarım, web yazılım ,e ticaret yazılımı ,kurumsal kimlik ,seo çalışmaları konusunda rakip tanımamaktadır… Parlak Fikirler ekranlaştırabildiği her mecrada markalar için özgün pazarlama iletişimleri geliştiren yeni nesil bir reklam ajansıdır.

Yazılım, tasarım, kreatif ve sosyal medya departmanları her süreçte adı gibi parlak fikirli bir uyumla çalışıp , kadrosu sektörün deneyimli isimlerinden oluşur. Parlak fikirler , teknik imkanları ve yenilikçi yapısıyla sınırsız bir evrene dönüşen dijital mecrada her işe 360 derece bakar. Bunu yaparken de gelişen teknolojilere, sosyal medya dinamiklerine ve trendlerine göre kendini günceller. Büyüğünden küçüğüne her brief’e pazar ve hedef kitle araştırmasıyla başlar.

Markası için en doğru mecraları belirler ve en doğru pazarlama kurgularıyla geniş kitlelere ulaştırır .

Bunları yaparken işin içine de emeğini, duygusunu ve saygısını katar. Çok yönlü stratejisi , tasarım gücü ,iletişim becerisi , müşteri odaklı çözüm ve üretim anlayışıyla , yarattığı her projede fark yaratan atolyemiz , yaşattığı ve inandığı her projenin arkasında durmaya devam edip , inanmadığı hiçbir projede ise yer almıyor.

Saygılarımızla,
PARLAK FİKİRLER ATOLYESİ